Συγχαρητήρια για τη συμμετοχή των μαθητών μας στους Σχολικούς Αγώνες Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης!

Με μεγάλη χαρά ο σύλλογος διδασκόντων και η δ/ντρια του σχολείου εκφράζουμε τα συγχαρητήριά μας για την εξαιρετική εμφάνιση των μαθητών και των μαθητριών μας στους σχολικούς αγώνες Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης!

Οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν με εξαιρετική οργάνωση και επιτυχία στις 26 και 27 Φεβρουαρίου στο Κλειστό Γυμναστήριο του 3ου ΓΕΛ Ξάνθης με την παρουσίαση και πλήθους παράλληλων εκδηλώσεων ευαισθητοποίησης των μαθητών και μουσικής καλλιέργειας!

Οι συμμετοχές του σχολείου μας ήταν οι παρακάτω:

ΑΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Β΄ ΤΑΞΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Β΄    ΤΑΞΗ,   ΧΡΥΣΟ!
2. ΚΑΣΑΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    Β΄ ΤΑΞΗ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   Α΄ ΤΑΞΗ
3. ΠΛΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Γ΄ΤΑΞΗ ΧΕΙΜΑΡΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  Β΄ ΤΑΞΗ
4. ΠΛΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   Γ΄ ΤΑΞΗ
5. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  Γ΄  ΤΑΞΗ,    ΧΡΥΣΟ!

Συγχαρητήρια παιδιά!

Οφείλουμε φυσικά να εκφράσουμε τα συγχαρητήριά μας στο Γραφείο Φυσικής Αγωγής για την άρτια οργάνωση της εκδήλωσης αλλά και στο 3ο ΓΕΛ για την εξαιρετική φιλοξενία της!

Η δ/ντρια

Φωτεινή Νεστορίδου ΠΕ02